Amber tours Amber tours

Už sėkmingiausio turizmo projektą 2013 metais apdovanotas- AMBER TOURS!

Gruodžio 17 d.  iškilmingo renginio metu Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje paskelbti sėkmingiausi turizmo projektai 2013 Pasaulinio Gintaro Kelio atidarymo proga „Gintarinės vėtrungės“.

Lietuvos Respublikos  Ūkio ministras E. Gustas apdovanojimą „Už gintaro vardo garsinimą turizmo versle“ įteikė turizmo agentūros UAB „Amber tours“ direktorei Gintarei Antanelytei.

Sveikindamas nugalėtoją, ministras pasidžiaugė, kad šiemet pagrindines Lietuvą kaip patrauklią turizmui šalį identifikuojančias žinutes, galime papildyti dar viena - išdidžiai pristatinėti Lietuvą kaip šalį, kurioje prasideda Pasaulinis Gintaro kelias.

Tarptautinės Lietuvos turizmo iniciatyvos sėkme tiki ir Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija, aktyviai remianti šį projektą ir pripažįstanti jo perspektyvumą, inovatyvumą bei atraktyvumą šiuolaikiniam turistui.

Pasak ministro, simboliška, kad šiemet skaičiuojame lygiai 10 metų, kai Lietuva yra Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos narė. Kartu vystoma Pasaulinio Gintaro kelio idėja yra puikus aktyvios ir rezultatyvios narystės pavyzdys. Narystė suteikia galimybes efektyviai realizuoti iniciatyvas pasauliniu mastu ir kartu didinti šalies žinomumą.

Per iškilmingą renginį buvo pristatyti Lietuvos Gintaro kelio objektai, tiesiogiai ir netiesiogiai, kūrybiškai susiję su gintaro paveldu, jo pritaikymu, panaudojimu. Išskirtinės „gintarinės idėjos“, originaliausi gintaro meistrai, teminio turizmo inovacijos apdovanotos gintarinėmis vėtrungėmis už indėlį į Pasaulinio gintaro kelio vystymą Lietuvoje ir gintaro kultūros puoselėjimą.

Pasaulinio gintaro kelio idėją palaiko Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija. Idėjos tikslas – sujungti visų žemynų šalis ir pasiūlyti šiuolaikiniam turistui patrauklų ir inovatyvų būdą keliauti, padėti Lietuvai įsitvirtinti pasaulio turizmo žemėlapyje. Nuo šiol žinutes apie Lietuvą kaip patrauklią turistinę kryptį papildys dar viena: Lietuva – tai šalis, kurioje prasideda Pasaulinis gintaro kelias.

Renginyje dalyvavo garbingi svečiai iš LR Seimo, Vyriausybės, ambasadų, savivaldybių, turizmo informacijos centrų, Lietuvos turizmo verslo atstovai ir turizmo lyderiai iš viso pasaulio.

RENGINIO NUOTRAKŲ GALERIJA ČIA

 

Kontaktinė forma
AmberTours on Facebook
             
Amber Tours katalogai